Aranżacja pokojów

W aranżacji wnętrz bardzo ważny jest dobry pomysł. Jeśli go znajdziemy, wykreowanie ogólnej koncepcji aranżacji i jej realizacja powinny już przyjść nam z łatwością. Ten blog ma służyć temu, by podawać czytelnikom różne pomysły. Inspiracją do zrobienia interesującego projektu wnętrza jest wiele elementów, począwszy od koloru, czy faktury, poprzez meble, aż po właściwe dodatki. Nieraz jeden szczegół zadecyduje, by w oparciu o niego oprzeć całą koncepcję aranżacji, a wnętrza były bardziej oryginalne.

Na tym blogu staram się przedstawić również takie drobnostki. Rzeczy, które inspirowały mnie przy aranżacji mojego mieszkania, ale także i takie, które zupełnie nie są w moim stylu, a jednak mogą się podobać. Mam nadzieję, że w zdjęciach i tekstach prezentowanych na blogu znajdzie się coś, co przemówi również do Was. Będę zachowywać różnorodność. Nie ukierunkowuję tego bloga na jeden wybrany trend, nie staram się być ekspertem, ani nikomu będę niczego narzucać. Cały czas rozwijam swoje zainteresowania, ogarniam nowe trendy i projekty.

Postaram się być w zgodzie z nowinkami ze świata dekoracji wnętrz. Będę za to dzielić się pomysłami znalezionymi gdzieś w internecie czy w magazynach wnętrzarskich, po to, by dotarły do jak największego grona czytelników. Jeżeli jakiś mój pomysł da wam impuls, będzie to dla mnie nagroda.